ÁLLÁSOK
0 Jelenleg a kosara még üres.

    Jelenleg a kosara még üres.
Ezen a héten Vasárnap éjfélig, minden 20 ezer forint feletti rendeléshez, 1db Galagonya Nyers virágport küldünk ajándékba.

Állások

Csomag összekészítő munkatársat keresünk

Cégünk 2010 óta működik. Étrend-kiegészítőket és terápiás célú élelmiszereket gyártunk és forgalmazunk.
Fiatalos lendületes csapatunkba keresünk munkatársakat, a megrendelések összekészítéséhez, csomagolásához.

Eredményeink:
- 2010 óta, több mint 200.000 vásárló
- Havi 4000 csomag kiküldése
- Minden évben folyamatos növekedés
- Sokak által kedvelt, kiváló minőségű termékek.

Főbb feladatok, munkák:
- online megrendelések összekészítése, csomagolása
- kiszállítással kapcsolatos feladatok ellátása
- futárszolgálatnál történő rögzítése
- áruk átvétele és bevételezése számítógépes rendszerbe
- polcok folyamatos feltöltése, rendezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- megbízhatóság
- terhelhetőség
- jó problémamegoldó készség
- precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- egészség orientáltság
- étrend-kiegészítők ismerete
- webáruház kezelésének ismerete

Amit kínálunk:
- stabil, biztos, bejelentett munkahely
- versenyképes fizetés
- jutalom, prémium
- rugalmas szabadnap tervezés
- családias környezet

Munkavégzés helye:
- Pusztaszabolcs

toegevoegd
Continue shopping
View cart & checkout